Zabudnuté heslo? | Zabudli ste svoje prihlasovacie meno? | Nemáte ešte účet? Registrácia
Doplnky do kuchyne : Magnetická polička a stojan ZeroGavity

Priestorovo - efektívne Zero Gravity Magnetická polička na korenie.
Každá nádoba obsahuje gumový spodok, zabraňujúci poškrabaniu a taktiež napomáhajú nádobám ktoré sú umiestnené zospodu. Jednoduché používanie jednou rukou vďaka patentovanému sypaniu patent pending pour.
Kontrolný systém umožňuje: sypať, liať, uzavreté.
Nádoba je navrhnutá tak, aby zachovala korenie čerstvé a každá nádoba je vybavená malým oknom , aby sa dali identifikovať koreniny.
(každý model obsahuje taktiež samolepiace etikety pre vaše pohodlie!).

 • Kompaktný, priestorovo-úsporný design – nádoby s koreninami , môžu byť umiestnená na hornej alebo zo spodnej časti poličky.
 • Nádoby na korenie sú navrhnuté tak, aby sa zachovala čerstvosť.
 • Jednoduché ovládanie jednou rukou.
 • 3 nastavenia na nádobe: zatvorené, sypanie a liatie.

 

stojan-na-korenicky stojan-na-korenicky2

 
Doplnky do kuchyne : Kuchynské dávkovače potravín

Zevro TM ponúka širokú radu dávkovačov, aby vyhovovali potrebám každému. Ponúkame široký výber dávkovačov od veľkých po malé cez namontovateľné na stenu až po pultové, tak že si môžete nájsť ten pravý, ktorý zodpovedá Vášmu interiéru. Všetky zásobníky Zevro TM sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomohli zachovať čerstvosť a taktiež poskytujú pohodlné ovládanie, pretože každým otočením rukoväte získate 30 gramov potravín. Či už je to v kuchyni alebo v obývacej izbe, v kancelárii čoskoro zistíte, že je Zevro TM zásobníky sú jednoducho nenahraditeľné!

Ideálne pre kontrolu porcií, je navrhnutý tak, aby nenahraditeľný zásobník uchoval čerstvé potraviny po dobu 45 dní a udrží až do 500 gramov suchých potravín. Ideálne pre obilniny, orechy, cukrovinky a viac. Udržiava potraviny hygienické a svieže. K dispozícii v čiernej, bielej a striebornej farbe, samostatné alebo dvojte.

 • Vhodný pre širokú škálu suchých potravín (obilniny, cukrovinky, orechy, fazuľa, ryža)
 • Praktické skladovania a kontrola veľkosti porcií.
 • Ideálne pre rodičov (podporuje rastúcu nezávislosť tým, že naučí deti k samoobsluhe)
 • Určené na zachovanie čerstvosti po dobu až 45 dní
 • Kanister udrží 500 gramov suchých potravín


Rozmery: 19.05 cm H x 16.51 cm W x 41.4 cm
Hmotnosť výrobku: 1,06 kg

Patentovaný

 

 

davkovac davkovac1 davkovac2 davkovac3 davkovac4

 
Doplnky do kuchyne : Mlynček na korenie

Jedinečný mlynček na korenie znamená jednoduchý a pohodlný spôsob, ako čerstvo namlieť korenie alebo hrubú soľ. Atraktívny, elegantný dizajn vo zvislej polohe a výber farieb, skvelé pre jedálenský stôl alebo do kuchyne. Pevný keramické mlecí mechanizmus je nastaviteľný, čo umožňuje výber hrubosti, a je odolnejšia ako kovový. Jedinečný mlynček na korenie je navrhnutý tak, aby sa zachovala čerstvosť. Jednoduché použitie a jednoduché dopĺňanie.

 • Stabilné keramické mlecí mechanizmus (odolnejšie ako kov a nekorozívne).
 • Nastaviteľná hrubosť výber voľby.
 • Navrhnutý tak, aby sa zachovala čerstvosť.


Rozmery: priemer 4.78 cm x 15.88 cm H.
Hmotnosť výrobku: 226,8 g.

Patent v patentovom konaní.

 

mlyncek-na-korenie mlyncek-na-korenie1 mlyncek-na-korenie2

 
Doplnky do kuchyne : Dial-a-Spice na koreniny

Doplnky do kuchyne ako je Dial-a-Spice šetrí miesto a zvyšuje pohodlie tým, že umožňuje sypať 2 až 4 korenia z jednej ruky. Dial-a-Spice patentový systém zabraňuje zmiešaniu korením, pritom je naplnenie veľmi jednoduché. Každá sada obsahuje 2 polovice- oddielov a 4 štvrť- oddielov. Týmto spôsobom si môžete prispôsobiť Dial-a-Spice a zahŕňať množstvo korenia, ktoré uprednostňujete. Dial-a-Spice zabraňuje vniknutiu vody a vzduch a pomáha zachovať čerstvé koreniny. Praktický dizajn, mobilný, takže skvelé pre doma alebo na cestách.